U nas zniżki łączą się! Sprawdź

Emilia Żur

Dyrektor

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Wychowanie w licznej rodzinie sprawiło, że już od najmłodszych lat opiekowała się dziećmi oraz zapragnęła oddać się temu zawodowo. Od lat nastoletnich związana z muzyką, śpiewa w chórze a swoją muzyczną pasję stara się przekazać maluchom. W swojej pracy kładzie nacisk na praktyczne zajęcia z dziećmi, rozwijające wyobraźnię i sprawności manualne. Płynnie posługuje się językiem angielskim, co ułatwia pracę z dziećmi obcojęzycznymi. Dzięki znajomości różnorodnych technik animacji czasu oraz metod wychowawczych nawiązuje porozumienie z najmłodszymi i najbardziej energicznymi wychowankami.

Lena Bruzda

kierownik placówki

W opiece nad dziećmi posiada kilkuletnie doświadczenie zarówno w żłobku jak i jako niania. Jest osobą empatyczną, szybko nawiązuje kontakt z dziećmi. W pracy najważniejsze dla niej jest, aby wszyscy podopieczni czuli się komfortowo. Największą satysfakcję sprawiają jej postępy rozwojowe maluchów. Jej osobistą pasją jest rękodzieło, m. in. wykonywanie maskotek na szydełku. Absolwentka szkoły kosmetycznej.

ANNA BUKOWSKA

Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi do lat trzech m.in jako opiekunka w żłobku. Jest osobą kreatywną, pomysłową i pogodną. Uwielbia aktywnie spędzać czas podczas wycieczek i spacerach po okolicy. Bardzo lubi pracę z dziećmi, która daje jej pełną satysfakcję i radość z wykonywanej pracy.

Joanna Klimek

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywa od 2011 roku jako niania, opiekunka dziecięca w żłobku oraz animatorka czasu wolnego. Chętnie i z pasja zdobywa wiedzę i nowe umiejętności do pracy z dziećmi podczas specjalistycznych kursów. Jej nadrzędny cel to stworzenie podopiecznym warunków do kreowania pięknych wspomnień, takich jakie sama z uśmiechem i łezką w oku przywołuje ze swojego dzieciństwa. DIY to jej DNA - malowanie na koszulkach, robienie kartek okolicznościowych czy nauka szycia na maszynie. Gdy czas pozwoli buduje nowe wspomnienia podróżując po kraju i świecie.

Gabriela Fil

Studentka pedagogiki na Akademii Ignatianum ze specjalnością logopedyczną. Kierunek wybrała z miłości do najmłodszych, a specjalność aby dbać o prawidłowy rozwój ich mowy. Jest osobą pozytywną, pełną energii. Największą satysfakcję sprawia jej uśmiech dzieci. Prywatnie pasjonatka psychologii, miłośniczka zwierząt.

Aneta Gołębiowska

Animatorka zabaw dla dzieci. Łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi poprzez zmienianie głosów (dubbing). Od lat związana również ze sceną, jako aktorka oraz aktorka scen muzycznych. Pracowała w teatrze edukacji i profilaktyki dla najmłodszych, ucząc ich zasad dobrego wychowania. Dzięki dużej rodzinie od najmłodszych lat posiada kontakt z dziećmi. W pracy stawia na rozwój, uśmiech oraz bezpieczeństwo maluchów.