U nas zniżki łączą się! Sprawdź

Z uwagi na to, że wiemy, jak ważne a jednocześnie trudne są pierwsze dni w żłobku zarówno dla Dziecka jak i Rodzica, stworzyliśmy bezpłatny tygodniowy plan adaptacyjny dla naszych podopiecznych i ich Rodziców. Trwa on od poniedziałku do piątku, codziennie od godz. 9.30. Ma on na celu spokojne zapoznanie się z nowym miejscem, osobami i zwyczajami, a także daje możliwość wspólnego spędzenia czasu czy przywitania się w tanecznych podskokach z nowymi koleżankami, kolegami i Ciociami ze żłobka. Po jego zakończeniu możecie Państwo ostatecznie zdecydować, czy dołączacie do Dinusiowa lub zrezygnować bez żadnych konsekwencji finansowych.

dino10

Dzień pierwszy

Zapraszamy rodzica wraz dzieckiem do żłobka. Dziecko zostaje na sali do 30 min. W pierwszym dniu rodzic może zostać na sali wraz z dzieckiem.

dino3

Dzień drugi i trzeci

Dziecko zostaje na sali 1 godzinę.

dino4

Dzień czwarty i piąty*

Dziecko zostaje na sali do 2 godzin.

*jeśli dziecko będzie już gotowe na dłuższy pobyt w żłobku, w dniach czwartym i piątym możliwe jest pozostawienie dziecka na dłużej, wraz ze spaniem i posiłkiem. Dzień w którym dziecko pozostanie w żłobku powyżej 2h wiąże się z rozpoczęciem naliczania opłat za czesne.

Ważne jest dla nas aby Rodzice i Dzieci dobrze czuli się w naszej placówce, dlatego jeśli nasz tygodniowy plan adaptacyjny nie jest wystarczający, dostosowujemy indywidualnie adaptacje do Dziecka i możliwości organizacyjnych rodziców. Szczegóły i przebieg adaptacji omawiamy indywidualnie z rodzicami dziecka, uwzględniając jego preferencje, osobowość i potrzeby.